Zapoznaj się z Polityka Prywatności Moonsteps.

UX/UI Designer

30 maj 2022

UX/UI Designer to Ty?
Wesprzyj nasz zespół i aplikuj!

Dział

Dział:  UX/UI

UX/UI

Miejsce pracy

Miejsce pracy:  Warszawa

Warszawa

Tryb pracy

Tryb pracy:  hybrydowy

hybrydowy

Umiejętności

UX

UI

FIGMA

Adobe XD

Sketch

Bootstrap

Zakres obowiązków

Szukamy UX/UI Designera, który będzie z nami:

  • budować od postaw duże serwisy www oraz mniejsze landing pages,
  • tworzyć rozbudowane aplikacje webowe i mobilne,
  • wymyślać kreatywne rozwiązania i produkować materiały w zakresie komunikacji digitalowej,
  • rozwijać narzędzia wewnętrzne w firmie.

Oczekiwania

Jesteś dobrym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturach agencji reklamowych,
  • możesz pochwalić się szerokim portfolio potwierdzającym kompetencje w zakresie UX/UI Designu,
  • FIGMA nie ma przed Tobą tajemnic, całkiem nieźle poruszasz się również w Sketchu, Adobe XD
  • orientujesz się w trendach projektowania rozwiązań digitalowych (strony, aplikacje),
  • tworzysz makiety i szablony zgodne z zasadami UX – swoje projekty potrafisz obronić dobrą, logiczną argumentacją,
  • uważasz, że dobry projekt poparty jest solidnym researchem oraz potrafisz przeprowadzić badania, wywiady i testy, które pomogą znaleźć dobre rozwiązania.

A dodatkowo:

  • jesteś odpowiedzialny, sumienny i terminowo dowozisz umówione materiały,
  • dogadujesz się z ludźmi w zespole, chętnie współpracujesz z Project Managerem oraz zespołem developerskim,
  • ogarniasz pracę także w stresie i masz podzielność uwagi pracując na kilku projektach jednocześnie.

Twoimi plusami będą:

  • podstawy programowania (HTML5, CSS3, JS),
  • umiejętność prototypowania swoich rozwiązań,
  • znajomość możliwości oraz ograniczeń dostępnych technologii i frameworków do tworzenia aplikacji internetowych (Bootstrap, Material Design).

Oferujemy

  • Doświadczenie poprzez nowe wyzwania podnoszące kwalifikacje; pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nauki od menadżerów
  • Wygodę - elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B)
  • Radość - pracę z ludźmi, którzy kochają to, co robią; twórczą atmosferę w zgranym zespole nastawionym na team work i dzielenie się wiedzą
  • Bezpieczeństwo - pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych
  • Rozwjó - lekcje języka angielskiego; szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prestiż - pracę w biurze w przyjaznej lokalizacji na Saskiej Kępie oraz udział w projektach znanych międzynarodowych marek

Formularz rekrutacyjny