Zapoznaj się z Polityka Prywatności Moonsteps.

Full Stack Developer

30 maj 2022

Full Stack Developer z doświadczeniem to Ty?
Wesprzyj nasz zespół i aplikuj. Szczegóły poniżej:

Zapraszamy do naszego zespołu, w którym będziesz na co dzień odpowiedzialny za:

  • tworzenie i rozwój wewnętrznego produktu na pograniczu HR, workflow przepływu danych i dokumentów oraz e-commerce
  • pracujemy na Laravelu 9.0, MySQL, vue.js, jquery, css3, html5
Dział

Dział:  Development

Development

Miejsce pracy

Miejsce pracy:  Warszawa

Warszawa

Tryb pracy

Tryb pracy:  Dowolny

Dowolny

Umiejętności

HTML5

Laravel

CSS

JS

jQuery

Vue

REST API

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie wymagań funkcjonalnych wraz z utrzymanie istniejących rozwiązań
  • Udział w budowie backloga oraz rozwoju produktu
  • Wspólne planowanie sprintów
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu (UX/UI, Tester, PM)
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Udział w spotkaniach i dyskusjach dotyczących architektury i doboru technologii oraz dzielenie się wiedzą ekspercką

Oczekiwania

  • Praktyczne, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP (w tym framework Laravel 8+), wzorców projektowych oraz REST API
  • Znajomość java script
  • Znajomość html, css (less, scss)
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomości GIT oraz umiejętnego korzystania
  • Znajomość October CMS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Doświadczenie_ poprzez nowe wyzwania podnoszące kwalifikacje; pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nauki od menadżerów
  • Wygodę_ elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B)
  • Radość_ pracę z ludźmi, którzy kochają to, co robią; twórczą atmosferę w zgranym zespole nastawionym na team work i dzielenie się wiedzą
  • Bezpieczeństwo_ pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych
  • Rozwój_ lekcje języka angielskiego; szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prestiż_ pracę w biurze w przyjaznej lokalizacji na Saskiej Kępie oraz udział w projektach znanych międzynarodowych marek

Formularz rekrutacyjny