Zapoznaj się z Polityka Prywatności Moonsteps.

Front-End Developer

30 maj 2022

Front-End Developer z doświadczeniem to Ty?

Wesprzyj nasz kilkunastoosobowy, stale rozwijający się zespół Moonsteps i aplikuj.

Dział

Dział:  Development

Development

Miejsce pracy

Miejsce pracy:  Warszawa

Warszawa

Tryb pracy

Tryb pracy:  remote

remote

Umiejętności

HTML5

CSS

JS

jQuery

React

Vue

REST API

Bootstrap

Zakres obowiązków

Zapraszamy do naszego zespołu, w którym będziesz na co dzień:

  • Budować od postaw front dla dużych serwisów www oraz mniejszych landing pages
  • Implementować interfejsy użytkownika i responsywne layouty dla rozbudowanych aplikacji webowych i mobilnych
  • Wymyślać kreatywne rozwiązania i produkować materiały reklamowe w zakresie komunikacji digitalowej (HTML5 i mailingi)

Oczekiwania

Jesteś dobrym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Potrafisz z zamkniętymi oczami pisać widoki aplikacji z wykorzystaniem HTML5, CSS/SCSS, JavaScript (głównie jquery), REST API oraz frameworka bootstrap (4.0+)
  • Bezproblemowo działasz na frameworkach Vue oraz React
  • Pojęcia PWA, Hybrid/Native apps, Headless Architecture nie są Ci obce
  • Obsługujesz narzędzia wspierające gulp i twig
  • Umiesz posługiwać się systemem kontroli wersji (GIT)
  • Potrafisz planować architekturę systemów webowych
  • Czytasz i rozumiesz dokumentacje techniczne również w języku angielskim

A dodatkowo…

  • Jesteś odpowiedzialny, sumienny i terminowo dowozisz umówione zakresy wdrożeń
  • Dogadujesz się z ludźmi w zespole, chętnie współpracujesz z Project Managerem oraz UX/UI Designerem
  • Dbasz o czystość i przejrzystość kodu, aby inni developerzy mogli się w nim odnaleźć
  • Potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy związane z programowaniem
  • Ogarniasz pracę także w napiętych terminach i masz podzielność uwagi pracując na wielu projektach jednocześnie
  • Znasz trendy panujące na rynku web developerskim

Twoimi plusami będą:

  • Znajomość PHP 7 (OOP)
  • Ogólna znajomość baz danych SQL
  • Wiedza z zakresu Angular

Oferujemy

  • Doświadczenie_ poprzez nowe wyzwania podnoszące kwalifikacje; pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nauki od menadżerów
  • Wygodę_ elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B)
  • Radość_ pracę z ludźmi, którzy kochają to, co robią; twórczą atmosferę w zgranym zespole nastawionym na team work i dzielenie się wiedzą
  • Bezpieczeństwo_ pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z ubezpieczeniem szpitalnym i ochroną najbliższych
  • Rozwój_ lekcje języka angielskiego; szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prestiż_ pracę w biurze w przyjaznej lokalizacji na Saskiej Kępie oraz udział w projektach znanych międzynarodowych marek

Formularz rekrutacyjny